-
-
-
-
-
GrootverpakkingExtra voordelig10 meter maraboe oranjeSpecial Price 22,49 Regular Price 26,50per 10 meter
-
AanbiedingGestreept band lurex 24mm rood - wit - blauw - zilverSpecial Price 1,39 Regular Price 1,95per meter
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Altijd goedkoopStuntprijsOaki Doki Tricot biaisband - 20mm x 3 meter - neon oranje (952)Special Price 2,66 Regular Price 3,25per stuk
-
-
-
-
Per kaart goedkoperKaart 25 meter bolletjesband 10mm oranjeSpecial Price 19,95 Regular Price 24,50per kaart
-
-
-
-
KwantumkortingGekleurd elastiek 50mm ruche neon oranje1voor 3,50 per meter10voor 2,50 per meter
-
-

Koningsdag & Oranje fournituren
Voor het maken van o.a. kleding voor Koningsdag, voetbal- en oranje feesten vind je in deze categorie allerlei accessoires, welke volgens ons goed te gebruiken zijn.
Dit is slechts een greep uit ons uitgebreide assortiment. Voor het bekijken van de volledige collectie is het beter om per productcategorie de artikelen te bekijken. Bij het maken van een feestelijk en origineel oranje kledingstuk is het behalve de nodige fantasie en creativiteit ook zaak om de juiste items met elkaar te combineren.
Ook mooie oranje accessoires voor Koningsdag bestel je snel en goedkoop bij Fournituren4fun®.